Marketing
Nieruchomości

tumblr_ndyvqwykza1tubinno1_1280Od lat zajmujemy się sprzedażą nieruchomości zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym. Nasze zainteresowania naturalnie rozwinęły się w kierunku marketingu i dziś nieprzerwanie kreujemy nowy wymiar reklamy w branży nieruchomości. Zdobywane przez wiele lat doświadczenie w kontakcie z klientem wymagającym nauczyło nas jak ważna jest spójność działań marketingowych w odbiorze inwestycji. Opracowanie stabilnej strategii marki, visual key oraz treść tworzona językiem korzyści to nieliczne z narzędzi, które pomagają nam urzeczywistniać wizję Deweloperów.

Każdy dom potrzebuje własnej tożsamości. O ile lepiej podjąć decyzje o zakupie, kiedy na własne oczy widzimy jak nasz dom wyrasta na kolejnej wizualizacji jako miejsce tworzące niebanalną przestrzeń życiową wprost idealną do zamieszkania? Każda inwestycja posiada potencjał, którego nie da się pokazać nawet na najlepszych fotografiach z etapów jej budowy. Wybór mieszkania czy domu to niezwykle ważny krok w życiu potencjalnych klientów, niejednokrotnie decyzja na całe życie. Chociaż techniczne walory budynku z pewnością przyczynią się do podjęcia tej decyzji to nic nie oddziałuje na ludzką wyobraźnię tak jak czytelny obraz bezpiecznej i komfortowej przyszłości w domu, który jest spełnieniem wszelkich marzeń.

 

handshake-440959_1280Celem deweloperów jest szybka i efektywna sprzedaż. Znamy potrzeby klientów i potrafimy każdą ofertę dostosować do konkretnych wymagań. W działaniach sprzedażowych najważniejsza jest strategia. Bez niej jesteśmy jak dzieci w ogromnym świecie machiny marketingowej. Skrupulatnie tworzymy na nowo strategię komunikacji opierając każdy projekt na indywidualnym media planie. Nasze motto to wytyczenie jasnych celów, określenie planu działania i konsekwentna realizacja. Efektem końcowym zawsze jest sukces!

Każde działanie marketingowe musi mieć mocne podstawy wyrastające z samej koncepcji inwestycji. Dzięki sprawnej analizie projektu oraz zbadaniu potrzeb klienta opracowujemy strategię działania, doradzamy jakie kroki są niezbędne aby zwiększyć sprzedaż i wyróżnić inwestycję na tle konkurencji. Zajmujemy się również przygotowaniem oferty pod względem prawnym. W każdym momencie realizacji inwestycji jesteśmy Twoją prawą ręką.

Nasze działania przynoszą konkretne efekty. Ich skuteczność potwierdzona jest wzrostem zainteresowania potencjalnych klientów o ponad 80% i usprawnieniem procesów sprzedażowych. Inwestycje, dla których stworzyliśmy pełną kampanię rebrandingową zostały sprzedane trzy razy szybciej niż przed wprowadzeniem naszych zmian.

Na bieżąco śledzimy nowinki na rynku technologicznym.  Dbamy o to, żeby nasze projekty odznaczały się świeżością oraz innowacyjnością. Przeprowadzamy kampanie smsowe oraz e-mailowe. Zwracamy uwagę na responsywność stron internetowych, które projektujemy i wdrażamy oraz przeprowadzamy profesjonalną kampanię social media. Jednym słowem, oferujemy pełen content menagment.

© Copyright 2017 PARTNER Nieruchomości - Wszelkie prawa zastrzeżone.